Olympische Spelen Pyeongchang 2018 Langlaufen

Langlaufen

Olympisch Mannenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018
Olympisch Vrouwenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018




Update 17 feb: Marit Bjoergen (Noorwegen) wint haar 7e Olympische Gouden medaille
Update 11 feb: Noorwegen pakt een een twee drie op de Skiathlon

Olympisch Mannenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018


30 km Skiathlon 15 Klassiek+15 Vrij Stijl

11 feb15:157:15FinaleFinale  
 Goud    NORSimen Hegstad Krueger
 Zilver    NORMartin Johnsrud Sundby
 Brons    NORHans Christer Holund

Individueel Sprint Klassiek

13 feb18:0510:05Kwalificatie  
13 feb20:2512:25Kwartfinales  
13 feb21:0513:05Halve Finales  
13 feb21:3413:34FinaleFinale  
 Goud    NORJohannes Hoesflot Klaebo
 Zilver    ITAFederico Pellegrino
 Brons    RUSAlexander Bolshunov

15 km Vrije Stijl

Belgen actief16 feb15:007:00FinaleFinale  
 Goud    SUIDario Cologna
 Zilver    NORSimen Hegstad Krueger
 Brons    RUSDenis Spitsov

4x10 km Estafette Klassiek Vrije Stijl

18 feb15:157:15FinaleFinale  
 Goud    NORNoorwegen
 Zilver    RUSRusland
 Brons    FRAFrankrijk

Team Sprint Vrije Stijl

21 feb17:449:441e Halve Finale  
21 feb18:0710:072e Halve Finale  
21 feb19:3011:30FinaleFinale  
 Goud    NORNoorwegen
 Zilver    RUSRusland
 Brons    FRAFrankrijk

50 km, Massastart Klassiek

24 feb14:006:00FinaleFinale  
 Goud    FINIivo Niskanen
 Zilver    RUSAlexander Bolshunov
 Brons    RUSAndrey Larkov


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018

Olympisch Vrouwenprogramma Langlaufen Pyeongchang 2018


15 km Skiathlon 7.5 Klassiek+7.5 Vrij Stijl

10 feb16:158:15FinaleFinale  
 Goud    SWECharlotte Kalla
 Zilver    NORMarit Bjoergen
 Brons    FINKrista Parmakoski

Individueel Sprint Klassiek

13 feb17:309:30Kwalificatie  
13 feb20:0012:00Kwartfinales  
13 feb20:5512:55Halve Finales  
13 feb21:2513:25FinaleFinale  
 Goud    SWEStina Nilsson
 Zilver    NORMaiken Caspersen Falla
 Brons    RUSYulia Belorukova

10 km Vrije Stijl

15 feb15:307:30FinaleFinale  
 Goud    NORRagnhild Haga
 Zilver    SWECharlotte Kalla
 Brons    NORMarit Bjoergen
 Brons    FINKrista Parmakoski

4x5 km Estafette Klassiek Vrije Stijl

17 feb18:3010:30FinaleFinale  
 Goud    NORNoorwegen
 Zilver    SWEZweden
 Brons    RUSRusland

Team Sprint Vrije Stijl

21 feb17:009:001e Halve Finale  
21 feb17:209:202e Halve Finale  
21 feb19:0011:00FinaleFinale  
 Goud    USAUSA
 Zilver    SWEZweden
 Brons    NORNoorwegen

30 km, Massastart Klassiek

25 feb15:157:15FinaleFinale  
 Goud    NORMarit Bjoergen
 Zilver    FINKrista Parmakoski
 Brons    SWEStina Nilsson


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Sporten

Ceremonies
Ceremonies
AlpineskiŽn
Alpineski√ęn
Biathlon
Biathlon
BobsleeŽn
Bobslee√ęn
Curling
Curling
FreestyleskiŽn
Freestyleski√ęn
IJshockey
IJshockey
Kunstrijden
Kunstrijden
Langlaufen
Langlaufen
Noordse combinatie
Noordse combinatie
Rodelen
Rodelen
Schaatsen
Schaatsen
Schansspringen
Schansspringen
Shorttrack
Shorttrack
Skeleton
Skeleton
Snowboarden
Snowboarden

Rating: 3.3/5 (233 stemmen)

(advertentie)

Olympisch Programma Pyeongchang 2018

zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan