Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Rodelen Dubbels mannen



Einduitslag Dubbels

PlaatsLandTeamAfter Heat 1 PlaatsTijdAchterstand
1GER GERTobias Wendl Tobias Arlt1458770
2AUT AUTPeter Penz Georg Fischler24589417
3GER GERToni Eggert Sascha Benecken346056179
4LAT LATAndris Sics Juris Sics946106229
5AUT AUTThomas Steu Lorenz Koller546112235
6CAN CANTristan Walker Justin Snith446235358
7ITA ITAIvan Nagler Fabian Malleier846243366
8KOR KORPark Jinyong Cho Jung Myung1046276399
9LAT LATOskars Gudramovics Peteris Kalnins1746317440
10USA USAJustin Krewson Andrew Sherk746342465

Programma
14 feb20:2012:20Run 1  
14 feb21:3013:30FinaleRun 2  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Dubbels
Tobias Wendl / Tobias Arlt


goud spelen Pyeongchang 2018  Tobias Wendl / Tobias Arlt  Tobias Wendl / Tobias Arlt GER
zilver spelen Pyeongchang 2018  Peter Penz / Georg Fischler  Peter Penz / Georg Fischler AUT
brons spelen Pyeongchang 2018  Toni Eggert / Sascha Benecken  Toni Eggert / Sascha Benecken GER
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Rodelen

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Tobias Wendl
Tobias Arlt
Tobias Wendl<br />Tobias Arlt GER
zilver spelen Pyeongchang 2018Andreas Linger
Wolfgang Linger
Andreas Linger<br />Wolfgang Linger AUT
brons spelen Pyeongchang 2018Andris Sics
Juris Sics
Andris Sics<br />Juris Sics LAT
Dubbels in Sotsji 2014
 

Rating: 3.6/5 (118 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan