Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Skeleton Individueel mannen



Einduitslag Individueel

PlaatsLandNaamTijdAchterstand
1KOR KORYun Sungbin50.020.00
2RUS RUSNikita Tregubov50.56+0.54
3GBR GBRDom Parsons50.61+0.59
4LAT LATTomass Dukurs50.63+0.61
5LAT LATMartins Dukurs50.76+0.74
6KOR KORKim Jisoo50.81+0.79
7UKR UKRVladyslav Heraskevych50.84+0.82
8GER GERAlexander Gassner50.93+0.91
8GER GERChristopher Grotheer50.93+0.91
10GBR GBRJerry Rice50.99+0.97

Programma
15 feb10:002:00Heat 1  
15 feb11:203:20Heat 2  
16 feb09:301:30Heat 3  
16 feb11:153:15FinaleHeat 4  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Individueel
Yun Sungbin


goud spelen Pyeongchang 2018  Yun Sungbin  Yun Sungbin KOR
zilver spelen Pyeongchang 2018  Nikita Tregubov  Nikita Tregubov RUS
brons spelen Pyeongchang 2018  Dom Parsons  Dom Parsons GBR
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Skeleton

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Alexander TretiakovAlexander Tretiakov RUS
zilver spelen Pyeongchang 2018Martins DukursMartins Dukurs LAT
brons spelen Pyeongchang 2018Matthew AntoineMatthew Antoine USA
Individueel in Sotsji 2014
 

Rating: 4.7/5 (39 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Finales van vandaag

Curling6:05Curling  V  
GoudZwedenSWE

BobsleeŽn8:15Viermansbob  M  
GoudDuitslandGER

IJshockey10:10IJshockey  M  

Langlaufen12:1530 km, Massastart Klassiek  V  

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan