Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Schansspringen Landenwedstrijd Hoge Schans mannen


Duitsland Sotsji 2014 Schansspringen Landenwedstrijd Hoge Schans
Olympisch Kampioen Landenwedstrijd Hoge Schans Sotsji 2014: Severin Freund
Marinus Kraus
Andreas Wank
Andreas Wellinger

Einduitslag Landenwedstrijd Hoge Schans

PlaatsLandRound 1PuntenPlaatsRound 2PlaatsTotal
1GER GER519.01522.121041.1
2AUT AUT516.52521.931038.4
3JPN JPN507.53517.441024.9
4POL POL489.24522.611011.8
5SLO SLO488.25507.45995.6
6NOR NOR486.06504.76990.7
7CZE CZE476.07491.87967.8
8FIN FIN461.58481.38942.8

Programma
17 feb20:3017:30Kwalificatie  
17 feb21:1518:151e Sprong  
17 feb22:1519:15Finale2e Sprong  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Landenwedstrijd Hoge Schans
Severin Freund
Marinus Kraus
Andreas Wank
Andreas Wellinger


goud spelen Sotsji 2014  Severin Freund
Marinus Kraus
Andreas Wank
Andreas Wellinger
  Severin Freund<br />Marinus Kraus<br />Andreas Wank<br />Andreas Wellinger GER
zilver spelen Sotsji 2014  Thomas Diethart
Michael Hayboeck
Thomas Morgenstern
Gregor Schlierenzauer
  Thomas Diethart<br />Michael Hayboeck<br />Thomas Morgenstern<br />Gregor Schlierenzauer AUT
brons spelen Sotsji 2014  Daiki Ito
Noriaki Kasai
Reruhi Shimizu
Taku Takeuchi
  Daiki Ito<br />Noriaki Kasai<br />Reruhi Shimizu<br />Taku Takeuchi JPN
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 Schansspringen

Olympisch Kampioen
Vancouver 2010

goud spelen Sotsji 2014OostenrijkOostenrijk AUT
zilver spelen Sotsji 2014DuitslandDuitsland GER
brons spelen Sotsji 2014NoorwegenNoorwegen NOR
Landenwedstrijd Hoge Schans in Vancouver 2010
 

Rating: 3.1/5 (397 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan