Olympisch Programma Sotsji woe 19 feb

Het gaat dit seizoen nog niet heel goed met de prestaties van Nicolien Sauerbreij, maar daar kan de Olympische parallelslalom verandering in brengen. De regerend olympisch kampioen heeft immers wat te verdedigen. Als Erica Terpstra op de tribune staat te hossen, dan hebben wij er alle vertrouwen in. Voor Michelle Dekker zullen de Spelen een prachtige ervaring zijn in haar nog jonge carriŤre. Ze plaatste zich laat voor de Spelen, maar zoals onze oosterburen altijd zeggen, bei sein ist mitmachen!

Ireen staat vandaag ook weer op de ijzers (wanneer niet?), maar de 5000m is toch wel de afstand waarop ze de minste kans maakt op goud, want Pechstein en SŠblikova troeven haar dikwijls af. Dark horse in deze wedstrijd zijn natuurlijk Yvonne Nauta die steeds beter lijkt te rijden en Carien Kleibeuker die topsport niet op de eerste plaats heeft staan, maar al wel Olympische ervaring heeft van Turijn 2006. Haar optreden op het OKT, dat werd bekroond met een eerste plaats, was behoorlijk indrukwekkend.

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

Sotsji 201409:156:15MSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 2014Nederlanders actief10:157:15VSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 201411:008:00MAlpineski√ęnReuzenslalom

Sotsji 201412:009:00MIJshockeySWE - SLO 5 - 0

Sotsji 201413:0010:00MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201413:1510:15VLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201413:2410:24MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201413:2510:25VLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201413:3710:37MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201413:4410:44FinalesMSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 2014Nederlanders actief13:5510:55VSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 201414:0011:00VCurlingGBR - CAN 4 - 6
Sotsji 201414:0011:00VCurlingSWE - SUI 7 - 5
Sotsji 201414:0611:06MLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 2014Nederlanders actief14:1911:19VSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201414:2611:26MLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201414:3011:30FinalesMAlpineski√ęnReuzenslalom
Sotsji 2014Nederlanders actief14:3511:35VSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 2014Nederlanders actief14:4311:43FinalesVSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 201415:1512:15FinalesVLanglaufenTeam Sprint Klassiek

Sotsji 201416:1513:15FinalesMLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201416:3013:30MIJshockeyFIN - RUS 3 - 1

Sotsji 2014Nederlanders actief17:3014:30FinalesVSchaatsen5000 m

Sotsji 201418:3015:30FinalesBiathlon2x6 km 2x7.5 km Gemengde Estafette

Sotsji 201419:0016:00MCurlingSWE - GBR 5 - 6
Sotsji 201419:0016:00MCurlingCAN - CHN 10 - 6
Sotsji 201419:0016:00VKunstrijdenIndividueel

Sotsji 2014Nederlanders actief20:1517:15VBobslee√ęnTweemansbob

Sotsji 201421:0018:00MIJshockeyCAN - LAT 2 - 1
Sotsji 201421:0018:00MIJshockeyUSA - CZE 5 - 2
Sotsji 2014Nederlanders actief21:2318:23FinalesVBobslee√ęnTweemansbob

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand. Last Update: 23 juli 2016

Updates

Schaatsen14:10: Koen Verweij komt in de sprint net te kort voor hoger metaal, maar pakt BRONS

Schaatsen14:09: Bart Swings pakt op de valreep ZILVER voor Belgie

Schaatsen13:39: Irene Schouten wint BRONS op de massastart

Schaatsen13:06: Sven Kramer door naar de finale na 2x 2e te worden in de tussensprints

Schaatsen12:49: Koen Verweij wint met gemak de 1e tussensprint en is daarmee door naar de finale

Schaatsen12:24: Annouk van der Weijden toch nog door naar de finale. Na een val moest ze terugkomen en in de top 3 finishen... en dat deed ze

Schaatsen12:05: Irene Schouten wint een tussensprint en verzekerd zich daarmee voor de finale

Snowboarden02:34: Michelle Dekker komt 1/100e seconde te kort om bij de laatste 16 te komen

Schaatsen12:22: Kjeld Nuis pakt zijn 2e GOUD deze spelen

Freestyleskien21:03: De Ski Cross voor de vrouwen begint om 02:00 nl tijd... dit is 3 uur eerder dan oorspronkelijk in het programma stond

Shorttrack12:35: Suzanne Schulting pakt GOUD op de 1000m ???!!!! Het eerste Nederlandse Goud met shorttack

Shorttrack12:01: Suzanne Schulting uit geslagen positie toch door naar de finale 1000m.

Shorttrack11:35: Suzanne Schulting door naar de halve finale 1000m. Lara van Ruijven en Yara van Kerkhof uitgeschakeld

Shorttrack11:18: Daan Breeuwsma als lachende tweede door naar de halve finale 500m door een valpartij voor hem. Dylan Hoogerwerf is uitgeschakeld

Snowboarden00:08: Michelle Dekker komt vannacht niet in actie. de kwalificatie Parallel Reuzenslalom is verplaatst naar zaterdag

 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Updates

Nederlanders in actie vandaag
Belgen in actie vandaag
Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Sotsji
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 

Rating: 3.3/5 (175 stemmen)

(advertentie)
Finales van vandaag
Finales van vandaag

Snowboarden10:44MParallel Reuzenslalom
GoudRUSVic Wild
zilverSUINevin Galmarini
bronsSLOZan Kosir

AlpineskiŽn11:30MReuzenslalom
GoudUSATed Ligety
zilverFRASteve Missillier
bronsFRAAlexis Pinturault

SnowboardenNederlanders actief11:43VParallel Reuzenslalom
GoudSUIPatrizia Kummer
zilverJPNTomoka Takeuchi
bronsRUSAlena Zavarzina

Langlaufen12:15VTeam Sprint Klassiek
GoudNORMarit Bjoergen
Ingvild Flugstad Oestberg
zilverFINKerttu Niskanen
Aino-Kaisa Saarinen
bronsSWEIda Ingemarsdotter
Stina Nilsson

Langlaufen13:15MTeam Sprint Klassiek
GoudFINSami Jauhojaervi
Iivo Niskanen
zilverRUSNikita Kriukov
Maxim Vylegzhanin
bronsSWEEmil Joensson
Teodor Peterson

SchaatsenNederlanders actief14:30V5000 m
GoudCZEMartina Sablikova
zilverNEDIreen WŁst
bronsNEDCarien Kleibeuker

Biathlon15:302x6 km 2x7.5 km Gemengde Estafette
GoudNORTora Berger
Tiril Eckhoff
Ole Einar Bjoerndalen
Emil Hegle Svendsen
zilverCZEVeronika Vitkova
Gabriela Soukalova
Jaroslav Soukup
Ondrej Moravec
bronsITADorothea Wierer
Karin Oberhofer
Dominik Windisch
Lukas Hofer

BobsleeŽnNederlanders actief18:23VTweemansbob
GoudCANKaillie Humphries
Heather Moyse
zilverUSAElana Meyers
Lauryn Williams
bronsUSAJamie Greubel
Aja Evans