Olympisch Programma Sotsji din 11 feb

In tegenstelling tot de nederlandse afvaardiging voor de 500m bij de mannen, zal een medaille op de 500m voor vrouwen een wonder zijn. Met het geweld uit het oosten van Sang-Hwa Lee (meerdere keren het wereldrecord verbroken dit seizoen), Beixing Wang en Jing Yu lijkt een volledig Aziatisch podium dichtbij. Wellicht dat Heather Richardson of Olga Fatkulina dat kunnen voorkomen, maar op (bijna) zeker niet de nederlandse afvaardiging die bestaat uit Margot Boer, Lotte van Beek en Marrit Leenstra. Zij zijn alledrie toch meer middellange afstandrijdsters en de 500 lijkt niet hun primaire doel te zijn.

Verder is er qua nederlanders nog de kwalificatie, halve finale en finale van de mannen op de halfpipe met hopelijk Dimi de Jong en Dolf van der Wal. En ja, ook vandaag de hele dag curling...

(advertentie)
Lokale Sotsji tijden gebruiken.
Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie.
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie.
Toon de tijden van een specifieke sport.
Sorteer op sport ipv tijd

 NL Tijd  SportOnderdeelRonde

Sotsji 20146:00VCurlingSUISUI - KOR KOR  8 - 6
Sotsji 20146:00VCurlingSWESWE - CAN CAN  3 - 9
Sotsji 20146:00VCurlingRUSRUS - USA USA  9 - 7
Sotsji 20146:00VCurlingKORKOR - JPN JPN  12 - 7

Sotsji 20147:00VFreestyleskiënSlopestyle

Sotsji 201410:00FinalesVFreestyleskiënSlopestyle

Sotsji 201411:00MCurlingCANCAN - SWE SWE  6 - 7
Sotsji 201411:00MCurlingUSAUSA - CHN CHN  4 - 9
Sotsji 201411:00MCurlingGBRGBR - GER GER  7 - 6
Sotsji 201411:00MCurlingNORNOR - RUS RUS  9 - 8
Sotsji 201411:00VIJshockeyGERGER - SWE SWE  0 - 4
Sotsji 201411:00VLanglaufenSprint Vrije Stijl
Sotsji 2014Nederlanders actief11:00MSnowboardenHalfpipe
Sotsji 201411:25MLanglaufenSprint Vrije Stijl

Sotsji 201413:00VLanglaufenSprint Vrije Stijl
Sotsji 201413:25MLanglaufenSprint Vrije Stijl
Sotsji 2014Nederlanders actief13:45VSchaatsen500 m
Sotsji 201413:56VLanglaufenSprint Vrije Stijl

Sotsji 201414:06MLanglaufenSprint Vrije Stijl
Sotsji 201414:22FinalesVLanglaufenSprint Vrije Stijl
Sotsji 201414:30FinalesMLanglaufenSprint Vrije Stijl

Sotsji 201415:30VRodelenIndividueel
Sotsji 2014Nederlanders actief15:34FinalesVSchaatsen500 m

Sotsji 201416:00FinalesVBiathlon10 km Achtervolging
Sotsji 201416:00VCurlingGBRGBR - USA USA  12 - 3
Sotsji 201416:00VCurlingDENDEN - SUI SUI  6 - 7
Sotsji 201416:00VCurlingDENDEN - JPN JPN  3 - 8
Sotsji 201416:00VCurlingCHNCHN - RUS RUS  7 - 5
Sotsji 201416:00VIJshockeyRUSRUS - JPN JPN  2 - 1
Sotsji 201416:00KunstrijdenParen
Sotsji 2014Nederlanders actief16:00MSnowboardenHalfpipe

Sotsji 201417:20FinalesVRodelenIndividueel

Sotsji 201418:30VSchansspringenIndividueel Korte Schans
Sotsji 2014Nederlanders actief18:30FinalesMSnowboardenHalfpipe

Sotsji 201419:30FinalesVSchansspringenIndividueel Korte Schans

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Nederlanders in actie vandaag

(advertentie)

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Sotsji

Rating: 3.7/5 (1634 stemmen)

8 Finales van vandaag
Finales van vandaag

Freestyleskiën10:00VSlopestyle
GoudCANDara Howell
zilverUSADevin Logan
bronsCANKim Lamarre

Langlaufen14:22VSprint Vrije Stijl
GoudNORMaiken Caspersen Falla
zilverNORIngvild Flugstad Oestberg
bronsSLOVesna Fabjan

Langlaufen14:30MSprint Vrije Stijl
GoudNOROla Vigen Hattestad
zilverSWETeodor Peterson
bronsSWEEmil Joensson

SchaatsenNederlanders actief15:34V500 m
GoudKORSang Hwa Lee
zilverRUSOlga Fatkulina
bronsNEDMargot Boer

Biathlon16:00V10 km Achtervolging
GoudBLRDarya Domracheva
zilverNORTora Berger
bronsSLOTeja Gregorin

Rodelen17:20VIndividueel
GoudGERNatalie Geisenberger
zilverGERTatjana Huefner
bronsUSAErin Hamlin

SnowboardenNederlanders actief18:30MHalfpipe
GoudSUIIouri Podladtchikov
zilverJPNAyumu Hirano
bronsJPNTaku Hiraoka

Schansspringen19:30VIndividueel Korte Schans
GoudGERCarina Vogt
zilverAUTDaniela Iraschko-Stolz
bronsFRAColine Mattel
(advertentie)