Olympisch Programma Sotsji woe 19 feb

Het gaat dit seizoen nog niet heel goed met de prestaties van Nicolien Sauerbreij, maar daar kan de Olympische parallelslalom verandering in brengen. De regerend olympisch kampioen heeft immers wat te verdedigen. Als Erica Terpstra op de tribune staat te hossen, dan hebben wij er alle vertrouwen in. Voor Michelle Dekker zullen de Spelen een prachtige ervaring zijn in haar nog jonge carrire. Ze plaatste zich laat voor de Spelen, maar zoals onze oosterburen altijd zeggen, bei sein ist mitmachen!

Ireen staat vandaag ook weer op de ijzers (wanneer niet?), maar de 5000m is toch wel de afstand waarop ze de minste kans maakt op goud, want Pechstein en Sblikova troeven haar dikwijls af. Dark horse in deze wedstrijd zijn natuurlijk Yvonne Nauta die steeds beter lijkt te rijden en Carien Kleibeuker die topsport niet op de eerste plaats heeft staan, maar al wel Olympische ervaring heeft van Turijn 2006. Haar optreden op het OKT, dat werd bekroond met een eerste plaats, was behoorlijk indrukwekkend.

(advertentie)
Lokale Sotsji tijden gebruiken.
Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie.
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie.
Toon de tijden van een specifieke sport.
Sorteer op sport ipv tijd

 NL Tijd  SportOnderdeelRonde

Sotsji 20146:15MSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 2014Nederlanders actief7:15VSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 20148:00MAlpineskiënReuzenslalom

Sotsji 20149:00MIJshockeySWESWE - SLO SLO  5 - 0

Sotsji 201410:00MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201410:15VLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201410:24MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201410:25VLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201410:37MSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201410:44FinalesMSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 2014Nederlanders actief10:55VSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 201411:00VCurlingGBRGBR - CAN CAN  4 - 6
Sotsji 201411:00VCurlingSWESWE - SUI SUI  7 - 5
Sotsji 201411:06MLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 2014Nederlanders actief11:19VSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 201411:26MLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201411:30FinalesMAlpineskiënReuzenslalom
Sotsji 2014Nederlanders actief11:35VSnowboardenParallel Reuzenslalom
Sotsji 2014Nederlanders actief11:43FinalesVSnowboardenParallel Reuzenslalom

Sotsji 201412:15FinalesVLanglaufenTeam Sprint Klassiek

Sotsji 201413:15FinalesMLanglaufenTeam Sprint Klassiek
Sotsji 201413:30MIJshockeyFINFIN - RUS RUS  3 - 1

Sotsji 2014Nederlanders actief14:30FinalesVSchaatsen5000 m

Sotsji 201415:30FinalesBiathlon2x6 km 2x7.5 km Gemengde Estafette

Sotsji 201416:00MCurlingSWESWE - GBR GBR  5 - 6
Sotsji 201416:00MCurlingCANCAN - CHN CHN  10 - 6
Sotsji 201416:00VKunstrijdenIndividueel

Sotsji 2014Nederlanders actief17:15VBobsleeënTweemansbob

Sotsji 201418:00MIJshockeyCANCAN - LAT LAT  2 - 1
Sotsji 201418:00MIJshockeyUSAUSA - CZE CZE  5 - 2
Sotsji 2014Nederlanders actief18:23FinalesVBobsleeënTweemansbob

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag
BobsleeënBobsleeën
Esmé Kamphuis: Tweemansbob
Judith Vis: Tweemansbob
SchaatsenSchaatsen
Ireen Wüst: 5000 m
Carien Kleibeuker: 5000 m
Yvonne Nauta: 5000 m
SnowboardenSnowboarden
Nicolien Sauerbreij: Parallel Reuzenslalom
Michelle Dekker: Parallel Reuzenslalom
(advertentie)

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Sotsji

Rating: 3.9/5 (1774 stemmen)

8 Finales van vandaag
Finales van vandaag

Snowboarden10:44MParallel Reuzenslalom
GoudRUSVic Wild
zilverSUINevin Galmarini
bronsSLOZan Kosir

Alpineskiën11:30MReuzenslalom
GoudUSATed Ligety
zilverFRASteve Missillier
bronsFRAAlexis Pinturault

SnowboardenNederlanders actief11:43VParallel Reuzenslalom
GoudSUIPatrizia Kummer
zilverJPNTomoka Takeuchi
bronsRUSAlena Zavarzina

Langlaufen12:15VTeam Sprint Klassiek
GoudNORMarit Bjoergen
Ingvild Flugstad Oestberg
zilverFINKerttu Niskanen
Aino-Kaisa Saarinen
bronsSWEIda Ingemarsdotter
Stina Nilsson

Langlaufen13:15MTeam Sprint Klassiek
GoudFINSami Jauhojaervi
Iivo Niskanen
zilverRUSNikita Kriukov
Maxim Vylegzhanin
bronsSWEEmil Joensson
Teodor Peterson

SchaatsenNederlanders actief14:30V5000 m
GoudCZEMartina Sablikova
zilverNEDIreen Wüst
bronsNEDCarien Kleibeuker

Biathlon15:302x6 km 2x7.5 km Gemengde Estafette
GoudNORTora Berger
Tiril Eckhoff
Ole Einar Bjoerndalen
Emil Hegle Svendsen
zilverCZEVeronika Vitkova
Gabriela Soukalova
Jaroslav Soukup
Ondrej Moravec
bronsITADorothea Wierer
Karin Oberhofer
Dominik Windisch
Lukas Hofer

BobsleeënNederlanders actief18:23VTweemansbob
GoudCANKaillie Humphries
Heather Moyse
zilverUSAElana Meyers
Lauryn Williams
bronsUSAJamie Greubel
Aja Evans
(advertentie)