(advertentie)

Olympische Spelen Sotsji 2014 Langlaufen

Langlaufen

Olympisch Mannenprogramma Langlaufen Sotsji 2014
Olympisch Vrouwenprogramma Langlaufen Sotsji 2014



Langlaufen of Cross country kent twee stijlen, de klassieke, waarbij alleen voorwaarts bewogen mag worden en de vrije stijl die wordt uitgedrukt door een zijwaartse beweging. Uiteraard is de vrije stijl sneller. Cross country is een pure conditiesport die op uithoudingsvermogen wordt beslist. Niet geheel verwonderlijk zijn dopinggeruchten dan ook schering en inslag, maar laten we hopen dat het langlaufen in Sochi schoon blijft.


Lokale Sotsji tijden gebruiken.

Olympisch Mannenprogramma Langlaufen Sotsji 2014


15 km Klassiek

14 feb11:00FinalesFinale  
 Goud    SUIDario Cologna
 Zilver    SWEJohan Olsson
 Brons    SWEDaniel Richardsson

30 km Skiathlon 15 Klassiek+15 Vrij Stijl

9 feb11:00FinalesFinale  
 Goud    SUIDario Cologna
 Zilver    SWEMarcus Hellner
 Brons    NORMartin Johnsrud Sundby

4x10 km Estafette Klassiek Vrije Stijl

16 feb11:00FinalesFinale  
 Goud    SWEZweden
 Zilver    RUSRusland
 Brons    FRAFrankrijk

50 km, Massastart Vrije Stijl

23 feb8:00FinalesFinale  
 Goud    RUSAlexander Legkov
 Zilver    RUSMaxim Vylegzhanin
 Brons    RUSIlia Chernousov

Sprint Vrije Stijl

11 feb11:25Kwalificatie  
11 feb13:25Kwartfinales  
11 feb14:06Halve Finales  
11 feb14:30FinalesFinale  
 Goud    NOROla Vigen Hattestad
 Zilver    SWETeodor Peterson
 Brons    SWEEmil Joensson

Team Sprint Klassiek

19 feb11:061e Halve Finale  
19 feb11:262e Halve Finale  
19 feb13:15FinalesFinale  
 Goud    FINSami Jauhojaervi
Iivo Niskanen
 Zilver    RUSNikita Kriukov
Maxim Vylegzhanin
 Brons    SWEEmil Joensson
Teodor Peterson


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Olympisch Vrouwenprogramma Langlaufen Sotsji 2014


10 km Klassiek

13 feb11:00FinalesFinale  
 Goud    POLJustyna Kowalczyk
 Zilver    SWECharlotte Kalla
 Brons    NORTherese Johaug

15 km Skiathlon 7.5 Klassiek+7.5 Vrij Stijl

8 feb11:00FinalesFinale  
 Goud    NORMarit Bjorgen
 Zilver    SWECharlotte Kalla
 Brons    NORHeidi Weng

30 km, Massastart Vrije Stijl

22 feb10:30FinalesFinale  
 Goud    NORMarit Bjoergen
 Zilver    NORTherese Johaug
 Brons    NORKristin Stoermer Steira

4x5 km Estafette Klassiek Vrije Stijl

15 feb11:00FinalesFinale  
 Goud    SWEZweden
 Zilver    FINFinland
 Brons    GERDuitsland

Sprint Vrije Stijl

11 feb11:00Kwalificatie  
11 feb13:00Kwartfinales  
11 feb13:56Halve Finales  
11 feb14:22FinalesFinale  
 Goud    NORMaiken Caspersen Falla
 Zilver    NORIngvild Flugstad Oestberg
 Brons    SLOVesna Fabjan

Team Sprint Klassiek

19 feb10:151e Halve Finale  
19 feb10:252e Halve Finale  
19 feb12:15FinalesFinale  
 Goud    NORMarit Bjoergen
Ingvild Flugstad Oestberg
 Zilver    FINKerttu Niskanen
Aino-Kaisa Saarinen
 Brons    SWEIda Ingemarsdotter
Stina Nilsson


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

Nederlanders bij het Langlaufen

Geen Nederlanders actief bij het Langlaufen deze zomerspelen
 

Belgen bij het Langlaufen

Geen Belgen actief bij het Langlaufen deze zomerspelen
 

Sporten

Alpineskiën
Alpineskiën
Biathlon
Biathlon
Bobsleeën
Bobsleeën
Ceremonies
Ceremonies
Curling
Curling
Freestyleskiën
Freestyleskiën
IJshockey
IJshockey
Kunstrijden
Kunstrijden
Langlaufen
Langlaufen
Noordse combinatie
Noordse combinatie
Rodelen
Rodelen
Schaatsen
Schaatsen
Schansspringen
Schansspringen
Shorttrack
Shorttrack
Skeleton
Skeleton
Snowboarden
Snowboarden

(advertentie)

Rating: 3.9/5 (2190 stemmen)

Olympische Spelen Sotsji 2014 Langlaufen
Olympisch Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


(advertentie)