Olympisch Programma Sotsji vr 21 feb

Een grote dag voor het herenteam aflossing bij het shorttrack, want vandaag staat de 5000m relay finale op het programma. Met een beetje geluk kan er een hele mooie plaats in zitten, maar met een beetje pech (en dat gebeurt net zo vaak als dat beetje geluk) is het helemaal niets.

Verder wordt nog de 1000m dames en 500m heren shorttrack verreden.

Het laatste onderdeel van het langebaanschaatsen de team pursuit vangt vandaag ook aan met de kwalificatie. Morgen de grote dag voor de Nederlandse teams onder aanvoering van Ireen Wst en Sven Kramer, want dan is de finale.

(advertentie)
Lokale Sotsji tijden gebruiken.
Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie.
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie.
Toon de tijden van een specifieke sport.
Sorteer op sport ipv tijd

 NL Tijd  SportOnderdeelRonde

Sotsji 20148:45VFreestyleskiënSki Cross

Sotsji 20149:30FinalesMCurlingCHNCHN - SWE SWE  4 - 6

Sotsji 201410:30VFreestyleskiënSki Cross

Sotsji 201411:05VFreestyleskiënSki Cross
Sotsji 201411:25VFreestyleskiënSki Cross
Sotsji 201411:39FinalesVFreestyleskiënSki Cross

Sotsji 201413:00MIJshockeySWESWE - FIN FIN  2 - 1
Sotsji 201413:45VAlpineskiënSlalom

Sotsji 201414:30FinalesMCurlingCANCAN - GBR GBR  9 - 3
Sotsji 2014Nederlanders actief14:30MSchaatsenTeam Achtervolging

Sotsji 2014Nederlanders actief15:23VSchaatsenTeam Achtervolging
Sotsji 201415:30FinalesVBiathlon4x6 km Estafette

Sotsji 2014Nederlanders actief16:13MSchaatsenTeam Achtervolging

Sotsji 201417:15FinalesVAlpineskiënSlalom
Sotsji 2014Nederlanders actief17:30MShorttrack500 m
Sotsji 2014Nederlanders actief17:44VShorttrack1000 m

Sotsji 201418:00MIJshockeyUSAUSA - CAN CAN  0 - 1
Sotsji 2014Nederlanders actief18:13MShorttrack500 m
Sotsji 2014Nederlanders actief18:21VShorttrack1000 m
Sotsji 2014Nederlanders actief18:43FinalesMShorttrack500 m
Sotsji 2014Nederlanders actief18:53FinalesVShorttrack1000 m

Sotsji 2014Nederlanders actief19:18FinalesMShorttrack5000 m Estafette

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag
SchaatsenSchaatsen
Koen Verweij: Team Achtervolging
Sven Kramer: Team Achtervolging
Jorrit Bergsma: Team Achtervolging
Jan Blokhuijsen: Team Achtervolging
Lotte van Beek: Team Achtervolging
Marrit Leenstra: Team Achtervolging
Ireen Wüst: Team Achtervolging
Jorien ter Mors: Team Achtervolging
Koen Verweij: Team Achtervolging
Sven Kramer: Team Achtervolging
Jorrit Bergsma: Team Achtervolging
Jan Blokhuijsen: Team Achtervolging
ShorttrackShorttrack
Jorien ter Mors: 1000 m
Yara van Kerkhof: 1000 m
Niels Kerstholt: 500 m
Sjinkie Knegt: 500 m
Daan Breeuwsma: 5000 m Estafette
Niels Kerstholt: 5000 m Estafette
Freek van der Wart: 5000 m Estafette
Sjinkie Knegt: 5000 m Estafette
Christiaan Bökkerink: 5000 m Estafette
(advertentie)

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Sotsji

Rating: 3.8/5 (1633 stemmen)

7 Finales van vandaag
Finales van vandaag

Freestyleskiën11:39VSki Cross
GoudCANMarielle Thompson
zilverCANKelsey Serwa
bronsSWEAnna Holmlund

Curling14:30MCurling
GoudCANBrad Jacobs
Ryan Fry
E.J. Harnden
Ryan Harnden
zilverGBRDavid Murdoch
Greg Drummond
Scott Andrews
Michael Goodfellow
bronsSWENiklas Edin
Sebastian Kraupp
Fredrik Lindberg
Viktor Kjaell

Biathlon15:30V4x6 km Estafette
GoudUKRVita Semerenko
Juliya Dzhyma

Valj Semerenko
Olena Pidhrushna
zilverRUSYana Romanova
Olga Zaitseva
Ekaterina Shumilova
Olga Vilukhina
bronsNORFanny Welle-Strand Horn
Tiril Eckhoff
Ann Kristin Aafedt Flatland
Tora Berger

Alpineskiën17:15VSlalom
GoudUSAMikaela Shiffrin
zilverAUTMarlies Schild
bronsAUTKathrin Zettel

ShorttrackNederlanders actief18:43M500 m
GoudRUSVictor An
zilverCHNDajing Wu
bronsCANCharle Cournoyer

ShorttrackNederlanders actief18:53V1000 m
GoudKORSeung-Hi Park
zilverCHNKexin Fan
bronsKORSuk Hee Shim

ShorttrackNederlanders actief19:18M5000 m Estafette
GoudRUSVictor An
Semen Elistratov
Vladimir Grigorev
Ruslan Zakharov
zilverUSAEduardo Alvarez
J.R. Celski
Chris Creveling
Jordan Malone
bronsCHNDequan Chen
Tianyu Han
Jingnan Shi
Dajing Wu
(advertentie)