Olympisch Programma Sotsji zat 22 feb

Op de eennalaatste dag van de Spelen is er nog genoeg te winnen voor Nederland. Zo wordt de parallelslalom finale gereden met Nicolien Sauerbreij en kan Nederland tweemaal goud pakken op de ploegenachtervolging. Dit is eerder een vaststaand feit dan een wens, want zowel de Nederlandse heren als dames waren dit seizoen onverslaanbaar op de tem pursuit.

Buiten dit moois kan Edwin van Calker zich vandaag bewijzen in de viermansbob. De eerste twee heats worden vandaag gereden en de laatste twee morgen. Na het mislukte avontuur in Vancouver zal van Calker getergd zijn alle negatieve kritieken voor eens en altijd de mond te snoeren.

(advertentie)
Lokale Sotsji tijden gebruiken.
Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie.
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie.
Toon de tijden van een specifieke sport.
Sorteer op sport ipv tijd

 NL Tijd  SportOnderdeelRonde

Sotsji 2014Nederlanders actief6:15VSnowboardenParallel Slalom

Sotsji 20147:15MSnowboardenParallel Slalom

Sotsji 201410:15MSnowboardenParallel Slalom
Sotsji 201410:30FinalesVLanglaufen30 km, Massastart Vrije Stijl
Sotsji 201410:39MSnowboardenParallel Slalom
Sotsji 201410:47MSnowboardenParallel Slalom
Sotsji 201410:59FinalesMSnowboardenParallel Slalom

Sotsji 2014Nederlanders actief11:10VSnowboardenParallel Slalom
Sotsji 2014Nederlanders actief11:41VSnowboardenParallel Slalom
Sotsji 2014Nederlanders actief11:50VSnowboardenParallel Slalom
Sotsji 2014Nederlanders actief11:58FinalesVSnowboardenParallel Slalom

Sotsji 201413:45MAlpineskiënSlalom

Sotsji 2014Nederlanders actief14:30VSchaatsenTeam Achtervolging
Sotsji 2014Nederlanders actief14:51FinalesMSchaatsenTeam Achtervolging

Sotsji 2014Nederlanders actief15:14FinalesVSchaatsenTeam Achtervolging
Sotsji 201415:30FinalesMBiathlon4x7.5 km Estafette

Sotsji 201416:00FinalesMIJshockeyFINFIN - USA USA  5 - 0

Sotsji 201417:15FinalesMAlpineskiënSlalom
Sotsji 2014Nederlanders actief17:30MBobsleeënViermansbob
Sotsji 201417:30KunstrijdenExhibition Gala

Sotsji 2014Nederlanders actief19:00MBobsleeënViermansbob

Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.

(advertentie)

Olympisch Programma Sotsji 2014

zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Nederlanders in actie vandaag

Nederlanders in actie vandaag
BobsleeënBobsleeën
Edwin van Calker: Viermansbob
Arno Klaassen: Viermansbob
Bror van der Zijde: Viermansbob
Sybren Jansma: Viermansbob
SchaatsenSchaatsen
Lotte van Beek: Team Achtervolging
Marrit Leenstra: Team Achtervolging
Ireen Wüst: Team Achtervolging
Jorien ter Mors: Team Achtervolging
Koen Verweij: Team Achtervolging
Sven Kramer: Team Achtervolging
Jorrit Bergsma: Team Achtervolging
Jan Blokhuijsen: Team Achtervolging
Lotte van Beek: Team Achtervolging
Marrit Leenstra: Team Achtervolging
Ireen Wüst: Team Achtervolging
Jorien ter Mors: Team Achtervolging
SnowboardenSnowboarden
Nicolien Sauerbreij: Parallel Slalom
Michelle Dekker: Parallel Slalom
(advertentie)

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag
Geen Belgen actief vandaag in Sotsji

Rating: 3.9/5 (1553 stemmen)

7 Finales van vandaag
Finales van vandaag

Langlaufen10:30V30 km, Massastart Vrije Stijl
GoudNORMarit Bjoergen
zilverNORTherese Johaug
bronsNORKristin Stoermer Steira

Snowboarden10:59MParallel Slalom
GoudRUSVic Wild
zilverSLOZan Kosir
bronsAUTBenjamin Karl

SnowboardenNederlanders actief11:58VParallel Slalom
GoudAUTJulia Dujmovits
zilverGERAnke Karstens
bronsGERAmelie Kober

SchaatsenNederlanders actief14:51MTeam Achtervolging
GoudNEDJan Blokhuijsen
Sven Kramer
Koen Verweij
zilverKORHyong Jun Joo
Cheol Min Kim
Seung Hoon Lee
bronsPOLZbigniew Brodka
Konrad Niedzwiedzki
Jan Szymanski

SchaatsenNederlanders actief15:14VTeam Achtervolging
GoudNEDMarrit Leenstra
Jorien Ter Mors
Ireen Wüst
Lotte Van Beek
zilverPOLKatarzyna Bachleda - Curus
Natalia Czerwonka
Luiza Zlotkowska
bronsRUSOlga Graf
Yekaterina Shikhova
Yuliya Skokova
Yekaterina Lobysheva

Biathlon15:30M4x7.5 km Estafette
GoudRUSAlexey Volkov
Evgeny Ustyugov
Dmitry Malyshko
Anton Shipulin
zilverGERErik Lesser
Daniel Boehm
Arnd Peiffer
Simon Schempp
bronsAUTChristoph Sumann
Daniel Mesotitsch
Simon Eder
Dominik Landertinger

Alpineskiën17:15MSlalom
GoudAUTMario Matt
zilverAUTMarcel Hirscher
bronsNORHenrik Kristoffersen
(advertentie)