Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten FreestyleskiŽn Halfpipe mannen


David Wise Sotsji 2014 Freestyleskien Halfpipe mannen
Olympisch Kampioen Halfpipe Sotsji 2014: David Wise

Einduitslag Halfpipe

PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 Plaats
1USA USADavid Wise92.00101-03-401292.00
2CAN CANMike Riddle71.40690.60190.60
3FRA FRAKevin Rolland88.60229.80988.60
4NZL NZLJosiah Wells85.60378.40585.60
5CAN CANNoah Bowman80.40482.60282.60
6NZL NZLBeau-James Wells62.00880.00380.00
7USA USAAaron Blunck68.60779.40479.40
8FIN FINAntti-Jussi Kemppainen74.40578.20678.20
9NZL NZLLyndon Sheehan55.20972.60772.60
10FRA FRABenoit Valentin101161.00861.00
11FRA FRAThomas Krief4.61228.601028.60
12CAN CANJustin Dorey20.401014.201120.40
13NOR NORJon Anders Lindstad
14SUI SUIYannic Lerjen
15CAN CANMatt Margetts
16SUI SUINils Lauper
17GBR GBRMurray Buchan
18SUI SUIJoel Gisler
19AUT AUTMarco Ladner
20AUT AUTAndreas Gohl
21FRA FRAXavier Bertoni
22JPN JPNKentaro Tsuda
23GBR GBRJames Machon
24RUS RUSPavel Nabokikh
25KOR KORKwang-Jin Kim
26USA USATorin Yater-Wallace
27IVB IVBPeter Crook
28USA USALyman Currier
DNSNZL NZLByron Wells

Programma
18 feb17:4514:45Kwalificatie  
18 feb21:3018:30FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Halfpipe
David Wise


goud spelen Sotsji 2014  David Wise  David Wise USA
zilver spelen Sotsji 2014  Mike Riddle  Mike Riddle CAN
brons spelen Sotsji 2014  Kevin Rolland  Kevin Rolland FRA
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 FreestyleskiŽn

Rating: 3.3/5 (188 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan