Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten FreestyleskiŽn Slopestyle mannen


Joss Christensen Sotsji 2014 FreestyleskiŽn Slopestyle
Olympisch Kampioen Slopestyle Sotsji 2014: Joss Christensen

Einduitslag Slopestyle

PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 Plaats
1USA USAJoss Christensen95.80193.80195.80
2USA USAGus Kenworthy31.001093.60293.60
3USA USANicholas Goepper92.40261.80992.40
4NOR NORAndreas Haatveit89.60391.80391.80
5GBR GBRJames Woods86.60478.40686.60
6SWE SWEHenrik Harlaut83.80584.40484.40
7NOR NORAleksander Aurdal70.00781.80581.80
8AUS AUSRussell Henshaw80.40628.801180.40
9USA USABobby Brown29.201178.40778.40
10NOR NOROystein Braaten66.40865.80866.40
11NZL NZLJosiah Wells60.60950.001060.60
12CAN CANAlex Beaulieu-Marchand5.01221.401221.40
13FIN FINAntti Ollila
14AUT AUTLuca Tribondeau
15ITA ITAMarkus Eder
16SUI SUIKai Mahler
17NOR NORPer Kristian Hunder
18SWE SWEOscar Wester
19FRA FRAJeremy Pancras
20GER GERBenedikt Mayr
21NZL NZLBeau-James Wells
22SUI SUIElias Ambuehl
23SUI SUIFabian Boesch
24SWE SWEJesper Tjader
25FIN FINOtso Raisanen
26CZE CZEMarek Skala
27FRA FRAAntoine Adelisse
28RUS RUSPavel Korpachev
29FIN FINLauri Kivari
30FRA FRAJules Bonnaire
31FIN FINAleksi Patja
32SUI SUILuca Schuler

Programma
13 feb10:157:15Kwalificatie  
13 feb13:3010:30FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 

Resultaten Olympisch FreestyleskiŽn Slopestyle mannen Sotsji 2014

De eerste cleansweap voor de Verenigde Staten bij deze spelen. Op het mooie nieuwe onderdeel Slopestyle wisten ze net niet voor een 1234 te zorgen

 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Slopestyle
Joss Christensen


goud spelen Sotsji 2014  Joss Christensen  Joss Christensen USA
zilver spelen Sotsji 2014  Gus Kenworthy  Gus Kenworthy USA
brons spelen Sotsji 2014  Nicholas Goepper  Nicholas Goepper USA
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 FreestyleskiŽn

Rating: 3.3/5 (297 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan