Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Schansspringen Landenwedstrijd Hoge Schans mannen



Einduitslag Landenwedstrijd Hoge Schans

PlaatsLandNaamFirst RoundFinal RoundTotal Punten
1NOR NORNorway545.9552.61098.5
2GER GERGermany543.9531.81075.7
3POL POLPoland540.9531.51072.4
4AUT AUTAustria493.7484.7978.4
5SLO SLOSlovenia492.4475.4967.8
6JPN JPNJapan475.5465.0940.5
7RUS RUSRussia409.6400.2809.8
8FIN FINFinland397.5392.9790.4

Programma
19 feb20:1512:15Kwalificatie  
19 feb21:3013:301e Sprong  
19 feb22:3614:36Finale2e Sprong  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Landenwedstrijd Hoge Schans
Noorwegen


goud spelen Pyeongchang 2018  Noorwegen  Noorwegen NOR
zilver spelen Pyeongchang 2018  Duitsland  Duitsland GER
brons spelen Pyeongchang 2018  Polen  Polen POL
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Schansspringen

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Severin Freund
Marinus Kraus
Andreas Wank
Andreas Wellinger
Severin Freund<br />Marinus Kraus<br />Andreas Wank<br />Andreas Wellinger GER
zilver spelen Pyeongchang 2018Thomas Diethart
Michael Hayboeck
Thomas Morgenstern
Gregor Schlierenzauer
Thomas Diethart<br />Michael Hayboeck<br />Thomas Morgenstern<br />Gregor Schlierenzauer AUT
brons spelen Pyeongchang 2018Daiki Ito
Noriaki Kasai
Reruhi Shimizu
Taku Takeuchi
Daiki Ito<br />Noriaki Kasai<br />Reruhi Shimizu<br />Taku Takeuchi JPN
Landenwedstrijd Hoge Schans in Sotsji 2014
 

Rating: 3.3/5 (185 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan