Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Kunstrijden IJs Dansen gemengd


Meryl Davis Charlie White Sotsji 2014 Kunstrijden IJs Dansen
Olympisch Kampioen IJs Dansen Sotsji 2014: Meryl Davis Charlie White

Einduitslag IJs Dansen

PlaatsLandNaamPlaatsShort ProgramPlaatsVrij ProgramTotal Score
1USA USAMeryl Davis Charlie White178.891116.63195.52
2CAN CANTessa Virtue Scott Moir276.332114.66190.99
3RUS RUSElena Ilinykh Nikita Katsalapov373.043110.44183.48
4FRA FRANathalie Pechalat Fabian Bourzat472.784104.44177.22
5RUS RUSEkaterina Bobrova Dmitri Soloviev569.976102.95172.92
6ITA ITAAnna Cappellini Luca Lanotte667.587101.92169.50
7CAN CANKaitlyn Weaver Andrew Poje765.935103.18169.11
8USA USAMadison Chock Evan Bates865.46899.18164.64
9USA USAMaia Shibutani Alex Shibutani964.471090.70155.17
10GBR GBRPenny Coomes Nicholas Buckland1159.33991.78151.11
11GER GERNelli Zhiganshina Alexander Gazsi1060.911289.86150.77
12AZE AZEJulia Zlobina Alexei Sitnikov1458.151190.48148.63
13ESP ESPSara Hurtado Adria Diaz1258.581388.39146.97
14ITA ITACharlene Guignard Marco Fabbri1558.141486.64144.78
15FRA FRAPernelle Carron Lloyd Jones1358.251584.62142.87
16RUS RUSVictoria Sinitsina Ruslan Zhiganshin1658.011782.65140.66
17LTU LTUIsabella Tobias Deividas Stagniunas1756.401882.60139.00
18CAN CANAlexandra Paul Mitchell Islam1855.911682.79138.70
19GER GERTanja Kolbe Stefano Caruso1954.431976.13130.56
20AUS AUSDanielle Obrien Gregory Merriman2052.682075.85128.53

Programma
14 feb16:4513:45Korte Dans  
16 feb19:0016:00Korte Dans  
17 feb19:0016:00FinaleVrije Dans  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
IJs Dansen
Meryl Davis Charlie White


goud spelen Sotsji 2014  Meryl Davis Charlie White  Meryl Davis Charlie White USA
zilver spelen Sotsji 2014  Tessa Virtue Scott Moir  Tessa Virtue Scott Moir CAN
brons spelen Sotsji 2014  Ilinykh Nikita Katsalapov  Ilinykh Nikita Katsalapov RUS
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden

Olympisch Kampioen
Vancouver 2010

goud spelen Sotsji 2014Virtue/MoirVirtue/Moir CAN
zilver spelen Sotsji 2014Davis/WhiteDavis/White USA
brons spelen Sotsji 2014Domnina/SjabalinDomnina/Sjabalin RUS
IJs Dansen in Vancouver 2010
 

Rating: 3.2/5 (340 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan