Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Kunstrijden Individueel mannen


Yuzuru Hanyu Sotsji 2014 kunstrijden-mannen-individueel
Olympisch Kampioen Individueel Sotsji 2014: Yuzuru Hanyu

Einduitslag Individueel

PlaatsLandNaamPlaatsShort ProgramPlaatsVrij ProgramTotal Score
1JPN JPNYuzuru Hanyu1101.451178.64280.09
2CAN CANPatrick Chan297.522178.10275.62
3KAZ KAZDenis Ten984.063171.04255.10
4ESP ESPJavier Fernandez386.985166.94253.92
5JPN JPNTatsuki Machida1183.484169.94253.42
6JPN JPNDaisuke Takahashi486.406164.27250.67
7CHN CHNHan Yan885.667160.54246.20
8GER GERPeter Liebers586.049153.83239.87
9USA USAJason Brown686.0011152.37238.37
10CZE CZEMichal Brezina1281.9513151.67233.62
11CZE CZETomas Verner1381.0912151.90232.99
12USA USAJeremy Abbott1572.588160.12232.70
13FRA FRABrian Joubert785.8414145.93231.77
14SWE SWEAlexander Majorov1083.8116141.05224.86
15CAN CANKevin Reynolds1768.7610153.47222.23
16BEL BELJorik Hendrickx1672.5215141.52214.04
17UZB UZBMisha Ge1868.0717135.19203.26
18FRA FRAFlorent Amodio1475.5818123.06198.64
19PHI PHIMichael Christian Martinez1964.8120119.44184.25
20UKR UKRYakov Godorozha2162.6519119.54182.19
21ISR ISRAlexei Bychenko2262.4421114.62177.06
22KAZ KAZAbzal Rakimgaliev2064.1822110.22174.40
23ROU ROUZoltan Kelemen2460.412398.35158.76
24EST ESTViktor Romanenkov2361.552478.44139.99

Programma
13 feb19:0016:00Korte KŁhr  
14 feb19:0016:00FinaleKorte KŁhr  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Individueel
Yuzuru Hanyu


goud spelen Sotsji 2014  Yuzuru Hanyu  Yuzuru Hanyu JPN
zilver spelen Sotsji 2014  Patrick Chan  Patrick Chan CAN
brons spelen Sotsji 2014  Denis Ten  Denis Ten KAZ
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden

Olympisch Kampioen
Vancouver 2010

goud spelen Sotsji 2014Evan LysacekEvan Lysacek USA
zilver spelen Sotsji 2014Jevgeni PloesjenkoJevgeni Ploesjenko RUS
brons spelen Sotsji 2014Daisuke TakahashiDaisuke Takahashi JPN
Individueel in Vancouver 2010
 

Rating: 3.2/5 (158 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan