Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Kunstrijden Paren gemengd


Tatiana Volosozhar Maxim Trankov kunstrijden paren
Olympisch Kampioen Paren Sotsji 2014: Tatiana Volosozhar
Maxim Trankov

Einduitslag Paren

PlaatsLandNaamPlaatsShort ProgramPlaatsVrij ProgramTotal Score
1RUS RUSTatiana Volosozhar Maxim TPlaatsov184.171152.69236.86
2RUS RUSKsenia Stolbova Fedor Klimov375.212143.47218.68
3GER GERAliona Savchenko Robin Szolkowy279.644136.14215.78
4CHN CHNQing Pang Jian Tong473.303136.58209.88
5CAN CANKirsten Moore-Towers Dylan Moscovitch670.925131.18202.10
6RUS RUSVera Bazarova Yuri Larionov869.666129.94199.60
7CAN CANMeagan Duhamel Eric Radford572.217127.32199.53
8CHN CHNCheng Peng Hao Zhang770.598125.13195.72
9USA USAMarissa Castelli Simon Shnapir967.449120.38187.82
10FRA FRAVanessa James Morgan Cipres1065.3611114.07179.43
11ITA ITAStefania Berton Ondrej Hotarek1163.5710115.51179.08
12USA USAFelicia Zhang Nathan Bartholomay1456.9012110.31167.21
13GER GERMaylin Wende Daniel Wende1259.2513107.00166.25
14CAN CANPaige Lawrence Rudi Swiegers1358.9714103.01161.98
15ISR ISRAndrea Davidovich Evgeni Krasnopolski1553.381594.35147.73
16ITA ITANicole Della Monica Matteo Guarise1651.641686.22137.86

Programma
11 feb19:0016:00Korte KŁhr  
12 feb19:4516:45FinaleVrije KŁhr  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 

Resultaten Olympisch Kunstrijden Paren gemengd Sotsji 2014

Aliona Savchenko en Robin Szolkowy haalden nog net brons. Door een vroege val van Robin Szolkowy waren ze nagenoeg kansloos voor het goud. Met een 3 voudige axel in de laatste sprong probeerden ze het nog maag nu kwam Aliona Savchenko ten val en verspeelden ze ook nog bijna het brons.

 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Paren
Tatiana Volosozhar
Maxim Trankov


goud spelen Sotsji 2014  Tatiana Volosozhar
Maxim Trankov
  Tatiana Volosozhar<br /> Maxim Trankov RUS
zilver spelen Sotsji 2014  Ksenia Stolbova
Fedor Klimov
  Ksenia Stolbova<br /> Fedor Klimov RUS
brons spelen Sotsji 2014  Aliona Savchenko
Robin Szolkowy
  Aliona Savchenko<br />Robin Szolkowy GER
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Kunstrijden
Olympisch Kampioen
Vancouver 2010

goud spelen Sotsji 2014Shen/ZhaoShen/Zhao CHI
zilver spelen Sotsji 2014Pang/TongPang/Tong CHI
brons spelen Sotsji 2014Savchenko/SzolkowySavchenko/Szolkowy GER
Paren in Vancouver 2010
 

Rating: 3.2/5 (205 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan