Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Snowboarden Halfpipe mannen


Iouri Podladtchikov Sotsji 2014 snowboarden-mannen-halfpipe
Olympisch Kampioen Halfpipe Sotsji 2014: Iouri Podladtchikov

Einduitslag Halfpipe

PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1SUI SUIIOuri Podladtchikov86.50394.75194.75
2JPN JPNAYumu Hirano90.75193.50293.50
3JPN JPNTAku Hiraoka45.50992.25392.25
4USA USASHaun White35.001190.25490.25
5SUI SUIDAvid Habluetzel80.75588.50588.50
6CHN CHNYIwei Zhang87.25258.50787.25
7CHN CHNWAncheng Shi81.00425.001181.00
8SLO SLOTIm-Kevin Ravnjak72.25616.501272.25
9AUS AUSKEnt Callister40.001068.50668.50
10USA USADanny Davis53.00745.25953.00
11SUI SUIChristian Haller46.25851.50851.50
12USA USAGregory Bretz21.751226.501026.50
13AUS AUSNathan Johnstone
14USA USATaylor Gold
15IRL IRLSeamus O'connor
16FRA FRAJohann Baisamy
17FRA FRAArthur Longo
DNSSUI SUIJan Scherrer
19CAN CANDerek Livingston
20KOR KORKwang-Ki Lee
21AUS AUSScotty James
22GER GERJohannes Hoepfl
23CAN CANCrispin Lipscomb
24NED NEDDimi De Jong
25RUS RUSNikita Avtaneev
26FIN FINMarkus Malin
26NED NEDDolf Van Der Wal
28KOR KORHo-Jun Kim
29SLO SLOJan Kralj
30RUS RUSPavel Kharitonov
31POL POLMichal Ligocki
32JPN JPNAyumu Nedefuji
33FIN FINIlkka-Eemeli Laari
34GBR GBRBen Kilner
35FIN FINJanne Korpi
36RUS RUSSergey Tarasov
37JPN JPNRyo Aono
38GBR GBRDominic Harington
39CAN CANBrad Martin
DNSFIN FINPeetu Piiroinen

Programma
Nederlanders actief11 feb14:0011:00Kwalificatie  
Nederlanders actief11 feb19:0016:00Halve Finales  
Nederlanders actief11 feb21:3018:30FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 

Resultaten Olympisch Snowboarden Halfpipe mannen Sotsji 2014

Dolf van der Wal en Dimi de Jong hebben zich niet weten te plaatsen voor de halve finale. Beide kwamen ze ten val in de eerste run op de zeer lastige halfpipe in sochi. In hun tweede run kwamen ze wel tot de finish maar scoorden net buiten de finale plaatsen

Grote verrassing in de finale. Shaun White wist niet zijn derde goud op rij te winnen en miste zelfs het podium. Ook X-game winnaar Danny Davis faalde hij viel 2x in de finale

 

Nederlanders actief bij de Olympische Halfpipe mannen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)
Olympisch Kampioen 2014
Halfpipe
Iouri Podladtchikov

goud spelen Sotsji 2014  Iouri Podladtchikov  Iouri Podladtchikov SUI
zilver spelen Sotsji 2014  Ayumu Hirano  Ayumu Hirano JPN
brons spelen Sotsji 2014  Taku Hiraoka  Taku Hiraoka JPN
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden
Olympisch Kampioen
Vancouver 2010

goud spelen Sotsji 2014Shaun WhiteShaun White USA
zilver spelen Sotsji 2014Peetu PiiroinenPeetu Piiroinen FIN
brons spelen Sotsji 2014Scott LagoScott Lago USA
Halfpipe in Vancouver 2010
 

Rating: 3.1/5 (329 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan