Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Snowboarden Halfpipe vrouwen


Kaitlyn Farrington Sotsji 2014 snowboarden-vrouwen-halfpipe
Olympisch Kampioen Halfpipe Sotsji 2014: Kaitlyn Farrington

Einduitslag Halfpipe

PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1USA USAKaitlyn Farrington85.75291.75191.75
2AUS AUSTorah Bright58.25891.50291.50
3USA USAKelly Clark48.251090.75390.75
4USA USAHannah Teter90.50126.75990.50
5JPN JPNRana Okada47.751185.50485.50
6CHN CHNXuetong Cai84.25325.001184.25
7FRA FRASophie Rodriguez77.75479.50579.50
8CHN CHNShuang Li73.25523.751273.25
9CHN CHNJiayu Liu15.751268.25668.25
10FRA FRAMirabelle Thovex67.00634.75867.00
11ESP ESPQueralt Castellet61.75755.25761.75
12SUI SUIUrsina Haller48.75926.751048.75
13CAN CANKatie Tsuyuki
14FRA FRAClemence Grimal
15CHN CHNZhifeng Sun
16CZE CZESarka Pancochova
17CAN CANAlexandra Duckworth
18AUS AUSStephanie Magiros
19FIN FINElla Suitiala
20AUS AUSHannah Trigger
21NZL NZLRebecca Sinclair
22POL POLJoanna Zajac
23SUI SUINadja Purtschert
24CRO CROMorena Makar
25CAN CANMercedes Nicoll
26AUS AUSHolly Crawford
27SUI SUIVerena Rohrer
DNSUSA USAArielle Gold

Programma
12 feb14:0011:00Kwalificatie  
12 feb19:0016:00Halve Finales  
12 feb21:3018:30FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Halfpipe
Kaitlyn Farrington


goud spelen Sotsji 2014  Kaitlyn Farrington  Kaitlyn Farrington USA
zilver spelen Sotsji 2014  Torah Bright  Torah Bright AUS
brons spelen Sotsji 2014  Kelly Clark  Kelly Clark USA
 

Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden

Olympisch Kampioen
Vancouver 2010

goud spelen Sotsji 2014Torah BrightTorah Bright AUS
zilver spelen Sotsji 2014Hannah TeterHannah Teter USA
brons spelen Sotsji 2014Kelly ClarkKelly Clark USA
Halfpipe in Vancouver 2010
 

Rating: 3.3/5 (308 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan