Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Snowboarden Slopestyle vrouwen


Jamie Anderson Snowboarden Slopestyle
Olympisch Kampioen Slopestyle Sotsji 2014: Jamie Anderson

Einduitslag Slopestyle

PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1USA USAJamie Anderson80.75295.25195.25
2FIN FINEnni Rukajarvi73.75492.50292.50
3GBR GBRJenny Jones73.00587.25387.25
4SUI SUISina Candrian77.25387.00487.00
5CZE CZESarka Pancochova86.25120.001186.25
6USA USAKarly Shorr39.001075.00575.00
7AUS AUSTorah Bright64.75666.25666.25
8SUI SUIIsabel Derungs58.50715.251258.50
9SUI SUIElena Koenz24.501254.50754.50
10AUT AUTAnna Gasser49.00951.75851.75
11NOR NORSilje Norendal49.50832.001049.50
12CAN CANSpencer O'brien30.001135.00935.00
13USA USAJessika Jenson
14USA USATy Walker
15NZL NZLShelly Gotlieb
16NZL NZLStefi Luxton
17GBR GBRAimee Fuller
18NZL NZLRebecca Torr
19CAN CANJenna Blasman
20NED NEDCheryl Maas
DNSNZL NZLChristy Prior
DNSNOR NORKjersti Buaas
DNSFIN FINMerika Enne

Programma
Nederlanders actief6 feb14:0011:00Kwalificatie  
Nederlanders actief9 feb10:307:30Halve Finale  
Nederlanders actief9 feb13:1510:15FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 

Resultaten Olympisch Snowboarden Slopestyle vrouwen Sotsji 2014

Definitief over en uit voor Cheryl Maas. Ook in de halve finale kwam Cheryl 2x ten val en wist ze niet door te dringen tot de finale en werd 20e. Erg jammer. Voor Engeland was dit de eerste medaille in de sneeuw.

 

Nederlanders actief bij de Olympische Slopestyle vrouwen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)
Olympisch Kampioen 2014
Slopestyle
Jamie Anderson

goud spelen Sotsji 2014  Jamie Anderson  Jamie Anderson USA
zilver spelen Sotsji 2014  Enni Rukajarvi  Enni Rukajarvi FIN
brons spelen Sotsji 2014  Jenny Jones  Jenny Jones GBR
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden

Rating: 3.3/5 (173 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan