Olympische Spelen Sotsji 2014. Resultaten Snowboarden Slopestyle mannen


Sage Kotsenburg winnaar Slopestyle Sochi mannen Snowboard
Olympisch Kampioen Slopestyle Sotsji 2014: Sage Kotsenburg

Einduitslag Slopestyle

PlaatsLandNaamRun 1 PlaatsRun 2 PlaatsBest Score
1USA USASage Kotsenburg93.50183.25593.50
2NOR NORStaale Sandbech27.001191.75191.75
3CAN CANMark Mcmorris33.75988.75288.75
4SWE SWESven Thorgren83.75387.50387.50
5CAN CANMaxence Parrot47.00787.25487.25
6GBR GBRJamie Nicholls85.50246.50985.50
7FIN FINPeetu Piiroinen78.50481.25681.25
8JPN JPNYuki Kadono53.00675.75775.75
9CAN CANSebastien Toutant54.50558.50858.50
10GBR GBRBilly Morgan38.00839.751039.75
11FIN FINRoope Tonteri31.501039.001139.00
12NOR NORGjermund Braaten24.751220.501224.75
13BEL BELSeppe Smits
14USA USARyan Stassel
15USA USACharles Guldemond
16AUS AUSScotty James
17IRL IRLSeamus O'connor
18FIN FINJanne Korpi
19SUI SUIJan Scherrer
20RUS RUSAlexey Sobolev
21NOR NOREmil Andre Ulsletten
22CAN CANCharles Reid
23SWE SWENiklas Mattsson
24NOR NORTorgeir Bergrem
25AUT AUTClemens Schattschneider
26AUT AUTMathias Weissenbacher
27FIN FINVille Paumola
28SUI SUILucien Koch
DNSAUT AUTAdrian Krainer

Programma
6 feb10:007:00Kwalificatie  
8 feb09:306:30Halve Finale  
8 feb12:459:45FinaleFinale  


Alle tijden onder voorbehoud, we hebben het weer en/of de Russen niet in eigen hand.
 

Resultaten Olympisch Snowboarden Slopestyle mannen Sotsji 2014

Het blijft een Jurysport. Topfavoriet Parrot die op de X-games nog met overmacht de Big Air en de Slopestyle won legde in mijn ogen een podium run af, met een unieke vijfvoudige rotatie in zijn laatste sprong. De jury gaf hem slechts de 5e plaats. Neemt niet weg dat Sage Kotsenburg een zeer mooie 1e run neerzette die hem het eerste Goud van deze spelen bracht en het allereerste Goud op de Slopestyle. Wat mij betreft een onderdeel wat mag blijven.

 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2014
Slopestyle
Sage Kotsenburg


goud spelen Sotsji 2014  Sage Kotsenburg  Sage Kotsenburg USA
zilver spelen Sotsji 2014  Staale Sandbech  Staale Sandbech NOR
brons spelen Sotsji 2014  Mark McMorris  Mark McMorris CAN
 
Olympische Spelen
Sotsji 2014 Snowboarden

Rating: 3.1/5 (180 stemmen)

(advertentie)
Programma Sotsji 2014
zomadiwodovrza
2
feb
3
feb
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan