Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Kunstrijden Paren gemengd



Einduitslag Paren

PlaatsLandNaamScorePlaatsScorePlaatsTotal Score
1GER GERSavchenko Aljona / Massot Bruno76.594159.311235.90
2CHN CHNSui Wenjing / Han Cong82.391153.083235.47
3CAN CANDuhamel Meagan / Radford Eric76.823153.332230.15
4RUS RUSTarasova Evgenia / Morozov Vladimir81.682143.254224.93
5FRA FRAJames Vanessa / Cipres Morgan75.346143.195218.53
6ITA ITAMarchei Valentina / Hotarek Ondrej74.507142.096216.59
7RUS RUSZabiiako Natalia / Enbert Alexander74.358138.537212.88
8CHN CHNYu Xiaoyu / Zhang Hao75.585128.5211204.10
9CAN CANSeguin Julianne / Bilodeau Charlie67.5212136.508204.02
10ITA ITADella Monica Nicole / Guarise Matteo74.009128.7410202.74

Programma
14 feb10:002:00Korte KŁhr  
15 feb10:302:30FinaleVrije KŁhr  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Paren
Savchenko Aljona / Massot Bruno


goud spelen Pyeongchang 2018  Savchenko Aljona / Massot Bruno  Savchenko Aljona / Massot Bruno GER
zilver spelen Pyeongchang 2018  Sui Wenjing / Han Cong  Sui Wenjing / Han Cong CHN
brons spelen Pyeongchang 2018  Duhamel Meagan / Radford Eric  Duhamel Meagan / Radford Eric CAN
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Kunstrijden

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Tatiana Volosozhar
Maxim Trankov
Tatiana Volosozhar<br /> Maxim Trankov RUS
zilver spelen Pyeongchang 2018Ksenia Stolbova
Fedor Klimov
Ksenia Stolbova<br /> Fedor Klimov RUS
brons spelen Pyeongchang 2018Aliona Savchenko
Robin Szolkowy
Aliona Savchenko<br />Robin Szolkowy GER
Paren in Sotsji 2014
 

Rating: 3.2/5 (184 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan