Olympische Spelen Pyeongchang 2018. Resultaten Snowboarden Halfpipe vrouwen



Einduitslag Halfpipe

PlaatsLandNaamRun1Run2Run3Best Score
1USA USAChloe Kim93.7541.5098.2598.25
2CHN CHNLiu Jiayu85.5089.7549.0089.75
3USA USAArielle Gold10.5074.7585.7585.75
4USA USAKelly Clark76.2581.7583.5083.50
5CHN CHNCai Xuetong20.5041.2576.5076.50
6JPN JPNHaruna Matsumoto70.0046.2565.7570.00
7ESP ESPQueralt Castellet59.7567.7543.7567.75
8JPN JPNSena Tomita65.2534.5060.5065.25
9FRA FRAMirabelle Thovex59.5030.2563.0063.00
10FRA FRASophie Rodriguez50.5014.7513.7550.50
11AUS AUSEmily Arthur48.259.2525.0048.25
12USA USAMaddie Mastro14.007.506.5014.00

Programma
12 feb13:305:30Kwalificatie  
13 feb10:002:00Finale Knockout 1  
13 feb10:302:30Finale Knockout 2  
13 feb11:003:00FinaleFinale  


Alle tijden en dagen zijn onder voorbehoud van het weer en dergelijke. Laatste update 9 feb 2018
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2018
Halfpipe
Chloe Kim


goud spelen Pyeongchang 2018  Chloe Kim  Chloe Kim USA
zilver spelen Pyeongchang 2018  Liu Jiayu  Liu Jiayu CHN
brons spelen Pyeongchang 2018  Arielle Gold  Arielle Gold USA
 

Olympische Spelen
Pyeongchang 2018 Snowboarden

Olympisch Kampioen
Sotsji 2014

goud spelen Pyeongchang 2018Kaitlyn FarringtonKaitlyn Farrington USA
zilver spelen Pyeongchang 2018Torah BrightTorah Bright AUS
brons spelen Pyeongchang 2018Kelly ClarkKelly Clark USA
Halfpipe in Sotsji 2014
 

Rating: 3.2/5 (155 stemmen)

(advertentie)
Programma Pyeongchang 2018
zomadiwodovrza
4
feb
5
feb
6
feb
7
feb
8
feb
9
feb
10
feb
11
feb
12
feb
13
feb
14
feb
15
feb
16
feb
17
feb
18
feb
19
feb
20
feb
21
feb
22
feb
23
feb
24
feb
25
feb
26
feb
27
feb
28
feb
1
mrt
2
mrt
3
mrt


Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan